https://www.facebook.com/613758665366946/posts/2119115484831249/
23 березня «Вар’яти-шоу» представило свою нову програму в м. Ірпінь. Це відоме україномовне розважальне шоу на побутові теми.
Очільником шоу та одним із ведучих «Вар'ятів» є телеведучий і актор Сергій Притула. Під час гастролей в Ірпені він виклав коротеньке
відео, яке прокоментував так: «Не у всіх концертних залах, де ми працюємо, поряд з гримеркою є вбиральня….І це не біда, це не є проблемою, це нормально… А ось це дорога до гримерки (сміх). І це теж не проблема».
![«А ось це дорога до гримерки»: як гастролювало «Вар’яти-шоу» в Ірпені](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/62.jpg)
Виявляється, вхід до вбиралень через зал і фойє Ірпінського будинку культури виявився незручним для артистів, адже там збираються сотні людей, які прагнуть зробити селфі з артистами і яких не турбує, що артисти прямують до вбиральні через поклик природи.
Тож гастролерам довелося лізти по драбині до гримерки, відвідавши вбиральню на задньому дворі будинку культури.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/63.jpg)
Незважаючи на те, що підписників Сергія Притули це відео дуже потішило: за кілька годин його подивилося більше 50 тисяч користувачів Інтернету. Проте місцеві жителі Ірпеня назвали цей відеоролик симптоматичним, адже в місті вже кілька років є проблема вбиралень у комунальних закладах і в громадських місцях. В Ірпені, який місцева влада позиціонує як «місто здоров'я», по суті відсутні громадські вбиральні.
У коментарі до відео Сергій Притула зазначив, що до Ірпеня його команда повернеться у 2020 році: «Маємо надію, що часу для того, щоб зробити перебування артистів у вашому місті комфортнішим, вистачить сповна. Зрештою ось такі «дрібнички» якраз і впливають на рішення артистів їхати в якесь місто чи ні!».