9 шкіл Київщини отримали автобуси, до кінця року додадуть ще 26
Урочиста подія із передачі шкільного транспорту сталася сьогодні, 19 листопада, у селі Проліски Бориспільського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/PHOTO-2020-11-19-11-33-05.jpg)
Новенькі автобуси отримали: Карапишівський ліцей у Миронівському районі, Халеп’янська школа та Дівчиківське НВО в Обухівському районі, Гайшинське НВО в Переяслав-Хмельницькому районі, Тарасівське НВО в Броварському районі, ліцей у Пісківській ОТГ, а також Іванківська школа №2.
Про це розповіли в КОДА.
Голова обласної державної адміністрації Василь Володін зазначив, що саме в цих громадах найбільш гостро стояло питання з підвезенням дітей. Деякі маршрути були перевантажені. Щоб доставити до навчальних закладів усіх, потрібно було щодня робити по декілька рейсів. Так не має бути, саме тому перші шкільні автобуси передали їм.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/PHOTO-2020-11-19-11-33-042.jpg)
Проте для забезпечення області в цілому потрібно 53 шкільні автобуси.
«Так, дев’ять уже передали, а ще 26 будуть поставлені до кінця року. Решту – у наступному»,- запевнив Володін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/PHOTO-2020-11-19-11-33-053.jpg)
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що очільник КОДА відклав урочисте відкриття лікарні на Вишгородщині.
Також у спорті сила: на Васильківщині відкрили два воркаут-майданчики.