Новини
Україна
Новини Київської області
Кримінальні новини

9 борделей та 50 повій: поліція затримала банду сутенерів


Пара співмешканців організувала масштабний бізнес із надання сексуальних послуг на території столиці та області.

Сутенери мала власний штат працівників, а це диспетчери, які приймали дзвінки від клієнтів на рекламні номера, адміністратори на притонах, де працювали повії, водії-таксисти, які перевозили дівчат на визначені адреси та забезпечували охорону повіям в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтом.

Підбором кадрів займався чоловік на прізвисько «Тимур». Він проводив з кандидатками співбесіду, розповідав умови праці по різним напрямках роботи, встановлював заробітну платню, про що потім звітував своєму «керівництву».

Диспетчери-оператори, які працювали позмінно, приймали дзвінки від клієнтів на рекламні номера з приводу надання послуг сексуального характеру, розповідали про послуги, які надаються за гроші, цінову політику «фірми», пропонували додаткові послуги. Також вони підтримували роботу сайту, де розміщувалась інформація про дівчат-повій та їхні фото.

Вартість послуг варіювалася від 800 до 3 тисяч гривень за годину. За оперативними відомостями щоденний грошовий оборот коштів становив близько 70-100 тисяч гривень.

В ніч на 4 жовтня працівники оперативного підрозділу спільно зі співробітниками Генерального слідчого управління НПУ України провели 22 санкціонованих обшуки за місцями утримання місць розпусти, де надавалися сексуальні послуги. У дев’яти салонах, розташованих в центрі міста Києва, викрито 50 повій та 8 адміністраторів. Затримано 6 операторів, які приймали дзвінки на рекламні номера та здійснювали переписку з потенційними клієнтами.

Також проведені обшуки за місцем проживання фігурантів, які причетні до вчинення злочину. В ході проведення обшуків затримано організаторів, виявлено та вилучено документацію, графіки чергувань, прайси, візитки, мобільні телефони та інші речі, що свідчать про організацію надання сексуальних послуг за грошову винагороду.

Поліція вилучила кошти в національній та іноземній валюті, отриманні злочинним шляхом.

На даний час вирішується питання повідомлення про підозру вказаним особам у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 303 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу.

Поліція Київської області