Новини
Бородянка
Немішаєве
Екологія

80 волонтерів з усієї України наводили лад на руїнах садиби Остен-Сакен у Немішаєвому


80 волонтерам з різних куточків України знадобилося лише три години, аби в жителі Немішаєвого відтепер не страждали від смороду застояної води через сміття і отримали очищений арт-об'єкт для проведення масштабних подій. Про це повідомляє Ukrainian Volunteer Service.

19 травня відбулася велика толока. Волонтери очистили від заростів та обвалених цеглин руїни садиби Остен-Сакен. Друга команда волонтерів нарешті вирішили проблему, яка псувала повітря багатьом мешканцям селища – застояну воду очистили і зробили протоку до річки.

Влітку в садибі Остен-Сакен відбудеться низку фестивалів для тисяч відвідувачів з усієї України. А найбільшим з них буде освітньо-мистецький фестиваль під відкритим небом «Osten-Sacken Off-Stage fest» відбудеться з 6-го по 8-ме липня.

Тривалий час маєток був справжньою прикрасою селища і серцем культурних подій. Але після пожежі, що сталася 20 років тому, садиба прийшла в занепад.

Нагадаємо, наприкінці травня минулого року громаді Немішаєвого вдалося повернути історичну пам’ятку у власність селища. Тож наразі селище може займатися реконструкцією будівлі, а також клопотати про призначення їй статусу пам’ятки місцевого значення.