Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

80% Київщини перебуває без світла, ‒ Київська ОВА

Найскладніша ситуація в Бучанському, Вишгородському, Обухівському та частково Фастівському районах.

80% Київщини перебуває без світла, ‒ Київська ОВА - зображення

Ситуація з електропостачанням у Київській області залишається критичною. За словами голови КОВА Олексій Кулеби, після нещодавніх атак дронами та ракетними обстрілами відновлення електропостачання триває.

"Наголошу, що з кожним ворожим обстрілом складність та тривалість ремонтних робіт зростає. 

Внаслідок масштабних пошкоджень енергетичної інфраструктури “Укренерго” застосовує екстрені вимкнення електрики. Без світла перебуває 80% регіону. Найскладніша ситуація в Бучанському, Вишгородському, Обухівському та частково Фастівському районах. Це більше 30 громад", ‒

голова КОВА Олексій Кулеба

Він також підкреслив, що пріоритетними для електропостачання є об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, об'єкти тепло- та водопостачання.  

"У координації з "Укренерго" та ДТЕК докладаємо всіх зусиль, щоб якнайшвидше відновити електропостачання та вийти на планові графіки вимкнень. Будемо оперативно інформувати про хід відновлювальних робіт", ‒

голова КОВА Олексій Кулеба

Як повідомлялося напередодні, в українській енергосистемі й досі зберігається значний дефіцит потужності. Зокрема, для киян світло й досі подається в режимі аварійних відключень.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.