6 років за продукти: в Обухові спіймали магазинного грабіжника
23-річний молодик вирвав з рук продавчині пакет із продуктами не розплатившись та втік. Викрадена пляшка горілки, цигарки і морозиво обернулися кримінальним провадженням і тепер чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до шести років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74843426_2549155888472901_1307903917719289856_n.jpg)
Продавчиня одразу повідомила до поліції. В ході проведених розшукових заходів, у лісовій зоні спільно з небайдужими громадянами, крадія було затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.
Відомо, що зловмисник раніше судимий за аналогічні злочини. Поцуплені товари повернули до магазину. Слідчі розслідують кримінальне провадження за ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж).