Новини
Екологія
За кордоном

6-річний хлопчик зібрав $230 тисяч для постраждалих в австралійських пожежах коал


Оуен Коллі ліпить глиняних коал, аби врятувати справжніх.

6-річний хлопчикОуен Коллі з американського штату Массачусетс за допомогою батьків організував збір коштів для допомоги тваринам, які постраждали через пожежі в Австралії. Акція отримала назву Owen's Australian Creature Rescue, повідомляє foxnews.com.

Нагадаємо, Австралія охоплена «катастрофічною» пожежею, наразі відомо, що на зміну вогняній стихії прийшли зливи та град.

https://www.instagram.com/p/B7hlem2JbWT/?utm_source=ig_web_copy_link

«Коли Оуен вперше дізнався про пожежі, він, як і всі ми, був дуже засмучений. Ми хотіли зробити що-небудь, щоб у нього з'явилася можливість допомогти», – говорить мама хлопчика Кейтлін Коллі.

За словами Кейтлін, ідея створення маленьких глиняних коал з'явилася як спосіб подякувати друзям і членам сім'ї, які внесли свій вклад в справу. Згідно з інформацією на сторінці збирача грошей GoFundMe, глиняних коал ручної роботи в якості подарунка отримують усі, хто пожертвує на рахунок фонду 50 доларів або більше.

Сам Оуен каже, що просто любить тварин. Особливо йому подобаються коали, тому що вони лазять по деревам.

https://www.instagram.com/p/B7WcBAkF6SA/?utm_source=ig_web_copy_link

Оуен вже давно перевершив початкову мету в тисячу доларів, зібравши понад 230 тисяч. Тепер він розраховує дійти до суми в три мільйони доларів.

Пожертви підуть в Wildlife Rescue South Coast Inc., найбільшу групу з порятунку і реабілітації диких тварин в регіоні південного узбережжя штату Новий Південний Уельс.