Новини
Бориспіль
Пожежі

6 пожежних машин гасили будинок у Борисполі


Пожежа сталася 2 січня о 17:20 на вулиці Данила Галицького.

Фото: Андрій Макаров

« Першими на місце приїхали дві автоцистерни ДПРЧ-23, за ними автоцистерна ДПК-Штурм, дякуючи, що наша автоцистерна всюдихідна, а поруч на ділянці було лише пахане поле, вдалося з'їхати з дороги щоб не створювати затор для додатково прибуваючих автоцистерн, і також змогли поближче під'їхати до палаючої будівлі»,- написав керівник ДПК-Штурм Андрій Макаров на своїй сторінці у Фейсбук.

Чоловік розповідає, що із правого флангу працювали ДПРЧ-23, трохи врятувало ситуацію те, що у будинку на задньому дворі був здоровий заповнений водою басейн, на який поставили мотопомпу і подавали воду на гасіння. Тим часом з лівого фланга разом за ними прибула пожежна автоцистерна з с.Глибоке та автовишка РЕМ.

Фото: Андрій Макаров

«Дякуючи бригаді РЕМ автовишку швидко встановили коло будівлі, та від автоцистерни ДПК Штурм, подали ствол на гасіння даху, довелося працювати в апаратах на стисненому повітрі адже було повно диму. Згодом прибула пожежна машина з с.Іванків та додаткова автоцистерна ДСНС. До найближчого гідранта було приблизно 1 км, тому автомобілі по кругу їздили заправлялись водою та зливались на пожежі»,- додав Макаров.

Він зазначив, що будинок виявився готельного типу з купою кімнат, та дерев'яним дахом - ідеально створенна конструкція для розповсюдження вогню, в районі де немає протипожежного водопостачання. Загалом згоріло 300кв. Даху 300кв. Другого поверху, перший поверх залитий водою і покрився кригою повністю.

Локалізовано загорання о 19:05 та о 20:50 повністю ліквідовано. Причина пожежі та сума збитків наразі встановлюється.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що на Обухівщині в перший день нового року горів будинок

Також ми розповідали, що Баня згоріла повністю: Новий рік у Дарницькому районі столиці

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.