#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

6 листопада на Київщині дощитиме, проте буде тепло, як навесні

06.11.2019 0 Бобрик1 Юлія1 0

Вже вранці 6 листопада небо у Київській області затягнеться хмарами, які так і не зникатимуть до кінця дня, вдень ймовірні дощі, проте температура повітря буде «весняною».

«На фото з супутника видно, що фронт пересунувся східніше і частина України в дощових хмарах, а частина – у квітневому сонці. Тепла розкішна погода втримається: протягом дня у більшості областей +15+20 градусів, на півдні до +22 градусів», – пише синоптик Наталка Діденко. – «У Києві 6-го листопада атмосферний фронт, що зумовлюватиме дощі на Заході та Півночі, може затулити хмраністю сонце. Істотні опади малоймовірні, але парочка крапель може впасти. Проте що там ті краплі, коли у столиці +16+18 градусів!».

За прогнозом Укргідрометцентру, 6 листопада на Київщині температура повітря вночі становитиме 9..11°С, вдень 17..19°С, вітер південно-західний 7-12 м/с, вночі без опадів, вдень дощ.