Новини
Україна
Екологія
Україна-суспільство

5 млн за день і 10 млн за тиждень: в Україні планують за сім днів відновити ліси


Вслід за мільйоном, ще п’ять, а потім ще десять – після оголошення акції «1 000 000 дерев за 24 години», що відбудеться в Україні 20 березня, Міненергетики та захисту довкілля оголосило про свій захід, який буде ще масштабнішим.

21 березня, у Міжнародний день лісів, Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів планують започаткувати нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». В цей день в різних куточках країни висадять 5 мільйонів дерев. А потім під час тижневого «Марафону садіння лісу», з 21 до 29 березня, – ще щонайменше 10 мільйонів дерев.

Як зазначають в прес-службі відомства, взяти участь в акції може кожен охочий. В день висадки всім проведуть короткий інструктаж професійні лісівники, після чого учасники висадять одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Інформацію стосовно місць, де проводитиметься акція, обіцяють опублікувати на веб-сайтах державних лісогосподарських підприємств, обласних управлінь лісового і мисливського господарства.

Як вже писали в ІА «Погляд», будь-яку хорошу та потрібну ініціативу необхідно впроваджувати розумно. Як це зробити – читайте в матеріалі «Що і де варто саджати під час акції мільйон дерев: Поради від еколога Олексія Василюка».