Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

361 дитина загинула в Україні через агресію РФ, – Офіс Генпрокурора

Зазнали поранення 705 дітей.

361 дитина загинула в Україні через агресію РФ, – Офіс Генпрокурора - зображення

Більше ніж 1066 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. Такі дані станом на ранок 11 серпня 2022 року опублікували в Офісі Генпрокурора. Зокрема, повідомляється, що 361 дитина загинула внаслідок збройної агресії рф в Україні, а 705 – поранено.

"Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 372, Харківській – 197, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 60, Херсонській – 55, Запорізькій – 40", –

Офіс Генпрокурора

Зазначається, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Також через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2321 закладів освіти. З них 286 зруйновано повністю.

24 лютого росія розв’язала повномасштабну війну проти України. За цей час українські захисники звільнили кілька областей та зняли загрозу захоплення столиці. Про основні події в перший день війни читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.