Новини Київської області
Події

300 дорожників вночі вийшли на розчищення доріг Київщини від снігу

Натепер проїзд автодорогами Київської області забезпечено у повному обсязі.

300 дорожників вночі вийшли на розчищення доріг Київщини від снігу - зображення
Фото: КОДА

У пресслужбі КОДА повідомили, що в ніч з 20 на 21 грудня для ліквідації наслідків снігопаду на дорогах Київської області працювали  майже 300 дорожників.

"Учора на Київщині розпочалась негода. Для ліквідації її наслідків одразу були задіяні профільні служби. Наразі проїзд автомобільними дорогами області забезпечено у повному обсязі, ускладнення у русі відсутні", – сказав голова КОДА Василь Володін.

Зазначається, що до розчищення доріг державного значення було залучено 132 одиниці спецтехніки та понад 5 тисяч тонн піщано-соляної суміші, а для доріг місцевого значення – 90 одиниць спецтехніки та понад 3 тисячі тонн піщано-соляної суміші.

Також в КОДА повідомили про створення спеціальної диспетчерської служби, яка координуватиме реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області. Які можуть виникнути в результаті погіршення погодних умов.

Зв'язатися зі службою можна за телефоном 093-454-58-13.

Нагадаємо, у столиці для розчистки та обробки протиожеледними засобами столичних доріг від снігу вивели 317 одиниць спецтехніки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.