Події
За кордоном

Три тисячі військових: Росія проводить чергові навчання поблизу українського кордону

До військових навчань залучили близько 300 одиниць військової техніки, зокрема танки Т-72Б3 та бойові машини піхоти БМП-2.

Три тисячі військових: Росія проводить чергові навчання поблизу українського кордону - зображення

Про це повідомила пресслужба Міноборони країни-агресора РФ. Зазначається, що майже 3 тисячі російських військовослужбовців розпочали бойову підготовку на полігонах у Воронезькій, Білгородській, Брянській та Смоленській областях Росії.

"2022 навчальний рік військовослужбовці Вісленської та Єльнинської мотострілецьких дивізій розпочали з проведення тактико-спеціальних навчань, під час яких відпрацюють бойове злагодження різних формувань, підвищать професійну майстерність, а також освоять нові методи й тактику виконання вогневих завдань у складних обставинах сучасного загальновійськового бою", – відзначили у російському силовому відомстві.

Також повідомляється, що кожен підрозділ проведе навчальний бій з етапом бойової стрільби, під час якого екіпажі бронемашин БМП-2 й танків Т-72Б3 покажуть навички спільних дій та вразять мішені, що імітують техніку й живу силу супротивника.

Нагадаємо, американське видання The New York Times, посилаючись на інформацію від офіційних осіб США, повідомило, що Російська Федерація почала перекидати до російсько-українського кордону військові гвинтокрили.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.