Новини
Новини Київської області
Вишгородський район

3 квітня на Вишгородщині буде гучно

Знищуватимуть вибухонебезпечні предмети.

3 квітня на Вишгородщині буде гучно - зображення

Сьогодні, 3 квітня, на Київщині можливо чути звуки вибухів. Про це в понеділок повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"На території Вишгородського району сьогодні, 3 квітня, проводяться роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів", ‒

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Через роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів у Вишгородському районі та деяких громадах області можуть лунати звуки вибухів. Тож мешканців Київської області закликають дотримуватися правил безпеки та зберігати спокій.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.

Варто зазначити, що на сьогодні 11,4 тис. га в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах потребують обстеження та розмінування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.