Новини
Новини Київської області

27 грудня на Київщині нарешті випаде сніг, але мокрий


В останню п’ятницю цього року у Київській області сонце буде рідко з'являтися з-за хмар. Протягом дня на мешканців Київщини чекає дрібний дощ зі снігом.

«Україна завтра опиниться серед різних фаз опадів. Прогноз при подібній синоптичній ситуації давати непросто. Адже десь трохи гойднеться температурний маятник і вже дощ перебіжить у табір мокрого снігу», – пише синоптик Наталка Діденко. – «27-го грудня найбільша ймовірність снігу та мокрого снігу буде в західних областях України. І там – чи не найхолодніше, протягом дня 0+3 градуси. На решті території очікується переважно дощ або туман із мрякою. Температура повітря +2+5 градусів, на Півдні та Сході +4+8 градусів. Вітер північно-західний, поривчастий. У Києві 27-го грудня очікується дощ, максимальна температура повітря близько +2 градусів. Зрозуміло, що за такої невисокої температури, при її навіть незначному зниженні дощ може перейти у мокрий сніг».

За прогнозом Укргідрометцентру, 27 грудня на Київщині температура повітря вночі становитиме 1..3°С, вдень 1..3°С, вітер північно-західний 7–12 м/с, вночі та вдень дощ з мокрим снігом.