Новини
Новини Київської області

24 січня на Київщині буде хмарно, але без істотних опадів та шквалу


У п’ятницю, 24 січня, протягом усього дня у Київській області буде триматися хмарна погода, де-не-де можливий сніг, але невеличкий. Вітер також нарешті вгомониться, та із сильного перейде в помірний.

«24-го січня Україна опиниться між потужною північною циклонічністю та не менш масштабним антициклоном, який охоплює практично всю континентальну Європу. Європейські тенденції у нас, природно, сильніші, тому й опадів суттєвих завтра не передбачається. Лише шматочок теплого фронту (на карті червоний хвостик) черкне по північним областям України, затуляючи сонце та подекуди організовуючи опади. Тобто, завтра у більшості наших областей переважатиме суха погода, лише на Житомирщині, Київщині затягне хмарами, а на Чернігівщині, Сумщині та Харківщині є ймовірність невеликого дощу або мокрого снігу. Вітер поступово вгомониться, із сильного перейде в помірний», – пише синоптик Наталка Діденко. – «У Києві 24-го січня очікується погода хмарна, але без істотних опадів. Вітер поривчастий, але вже слабший».

За прогнозом Укргідрометцентру, 24 січня на Київщині температура повітря вночі становитиме –2..–4°С, вдень 1..3°С, вітер західний 7–12 м/с, вночі без опадів, вдень сніг.