Новини
Новини Київської області

24 лютого циклон Юлія принесе в Україну опади із штормовим вітром


24 лютого з ранку до самого вечора у Київській області небо буде вкрите хмарами. Практично весь час йтиме сильний дощ, також синоптики попереджають про посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

«Понеділок в Україні буде із дуже сильним вітром. 24-го лютого циклон Юлія принесе до нас опади із штормовим вітром. Протягом дня опади зміщуватимуться разом із циклоном у східному напрямку, тому, наприклад, в другій половині дня понеділка основний вологий «удар» приймуть на себе східні області, а також Дніпро з районами, Сумщина, Запоріжжя. Проте штормовий вітер бушуватиме у більшості областей України», – пише синоптик Наталка Діденко. – «У Київ штормовий північно-західний вітер досягатиме поривів 15-22, чи й більше, метрів за секунду. Вдень у Києві опади слабшатимуть і припинятимуться. Але сильний вітер залишиться впродовж усього дня».

За прогнозом Укргідрометцентру, 24 лютого на Київщині температура повітря вночі становитиме 1..3°С, вдень 3..5°С, вітер північно-західний 17–22 м/с, вночі та вдень сніг, місцями сильний і мокрий сніг.