Новини
Новини Київської області
Вишгородський район

24 березня у Вишгородському районі знову буде гучно

Працюватимуть вибухотехніки.

24 березня у Вишгородському районі знову буде гучно - зображення

Сьогодні, 24 березня, на Київщині буде гучно, знищуватимуть вибухонебезпечні предмети. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"На території Вишгородського району сьогодні, 24 березня, проводяться роботи з ліквідації вибухонебезпечних предметів. Через це в області можуть лунати звуки вибухів", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Мешканців пристоличного регіону закликають дотримуватися правил безпеки та зберігати спокій.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.

Варто зазначити, що на сьогодні 11,4 тис. га в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах потребують обстеження та розмінування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.