Новини
Новини Київської області

23 жовтня на Київщині буде з туманами, але без дощів


В середу, 23 жовтня, хмар на небі не буде тільки вночі, а з ранку й до самого вечора у Київській області буде зберігатися похмура погода, проте опадів не передбачається. Натомість синоптики попереджають про погіршення дальності видимості до 500 м і менше, а також про надзвичайну пожежну небезпеку.

«Антициклон Majla1 і антициклон Majla 2 визначають широкою смугою суху погоду від Атлантики через вузьке горло між Великою Британією та Францією, через центр Європи і до України. 23 жовтня циклон з півночі Африки та з районів Ірландії вирушать один одному назустріч, перекриють дощами та вітром тиху розмову антициклонів. Majla1 залишиться ізольованою над Атлантикою, а доця Majla 2 визначатиме суху погоду в центрі та на сході Європи». – пише синоптик Наталка Діденко. – «23-го жовтня Україна також потрапляє у зону діяльності Majla2 і тому в більшості областей все, як завжди – без опадів, тумани. Температура повітря становитиме +16+21 градус. У Києві середа буде з туманами, дощі малоймовірні, температура повітря +17+19 градусів».

За прогнозом Укргідрометцентру, 23 жовтня на Київщині температура повітря вночі становитиме 7..9°С, вдень 16..18°С, вітер підвенно-східний 3-8 м/с, вночі та вдень без опадів.