Акції
Васильків
Здоров'я

23 жовтня – День донора у Василькові


Васильківська центральна районна лікарня запрошує усіх жителів Васильківщини долучитися до почесної і дуже корисної справи – здати кров.

23 жовтня – День донора у Василькові

Усі бажаючі можуть це зробити у відділенні переливання крові за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 87 (одноповерхова будівля біля приміщення дитячої поліклініки). При собі потрібно мати паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).

Нагадуємо, що донором може бути людина віком від 19 до 60 років. До здачі крові не допускаються особи:
– вагою менше ніж 50 кг;
– зростом менше ніж 150 см;
– з проблемами із зором;
– зі зробленими тату чи пірсінгом менше ніж рік тому;
– з перенесеними хворобами, які передаються через кров;
– носії ВІЛ, сифілісу, вірусних гепатитів, туберкульозу, з гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, атеросклерозом, захворюваннями нирок, органів травлення.

Щоб донорська кров була доступна завжди і скрізь, де вона необхідна, її має регулярно добровільно і безоплатно здавати достатня кількість здорових людей. Переливання крові часто потребують жінки з ускладненнями вагітності, діти з тяжкою анемією, жертви ДТП, травм внаслідок нещасних випадків або природних катастроф, усі, кому призначено складні медичні процедури і хірургічні операції. Крім того, донорська кров потрібна для регулярного переливання людям, які страждають такими захворюваннями, як таласемія та серповидноклітинна анемія, а також для приготування таких продуктів, як фактори згортання крові для людей, хворих на гемофілію.

Не будьте байдужими, зробіть добру справу!