Новини
Україна
Біла Церква

22 грудня на Білоцерківщині буде гучно

У районі заплановано проведення вибухових робіт.

22 грудня на Білоцерківщині буде гучно - зображення

22 грудня на Білоцерківщині буде гучно. Як повідомляють у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації, в четвер впродовж світлового дня на ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", що в Білоцерківському районі, заплановано проведення вибухових робіт.

Зазначається, що дані вибухи будуть пов’язані з технологічними роботами.

Мешканців пристоличного регіону закликають зберігати спокій та дотримуватися правил безпеки. Натомість під час повітряної тривоги негайно переходити до укриттів.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.