Новини
Новини Київської області

+18°С, але вітряно: погода 16 квітня на Київщині


Не дивлячись на те, що у столичному регіоні сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар, температура повітря погріється до +18°С. Уночі можливий дрібний дощ, але вже вранці розпогодиться, та більше цього дня опадів не очікується. Також синоптики попереджають про посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

«Україні 16-го квітня опадів суне очікується, переважатиме підвищений атмосферний тиск. Але циклон, хтивий грун з півночі, все ж залицятиметься до наших північних та східних областей теплим атмосферним фронтом. Тому вночі у північних областях, а вранці на Сході України пройдуть невеликі дощі. Але ми дощам лише раді. Між теплим фронтом (червона лінія) та наступним за ним холодним фронтом (синя лінія з колючками) існує так званий теплий сектор (карта 1)», – розповіла синоптик Наталка Діденко.

«Ось в нього ми завтра і потрапимо, а, отже, температура повітря суттєво підвищиться, вдень передбачається до +12+18 градусів, а подекуди й до +20 градусів (карта 2). Проте ніч ще залишається холодною, +1+6 градусів, місцями є ймовірність невеликих заморозків. Особливість завтрашнього дня – сильний, до штормового, вітер. Напрямок поміняється із північно-західного на південно-західний, що нам зараз на руку», – зазначає синоптик.

За прогнозом Укргідрометцентру, 16 квітня на Київщині температура повітря вночі становитиме 4..6°С, вдень 16..18°С, вітер західний 7–12 м/с, вночі та вдень без опадів.