Телепроєкти
Ірпінь. Моя світлина - моя історія

# 17 школа. Новий рік 1988 "Ірпінь. Моя світлина-моя історія"


Перший сезон мультимедійного проєкту “Ірпінь. Моя світлина - моя історія” - це самобутня історія міста Ірпеня в живих розповідях його жителів про світлини із родинних фотоальбомів.

Жителька середмістя Ірпеня, яка зараз є головою квартального комітету "Коледж" згадує про місто свого дитинства, святкування шкільного новорічного свята в 1988/89 роках у 17-ій школі: На цій фотографії я в костюмі берізки на ялинковому вечері от з таким дуже серйозним Дід Морозом. Це найяскравіша подія щороку шкільного життя. Такі ялинки потім переросли в дискотеки з міні-юбками, з модними светрами та куртками, ну а так в дитинстві було. Я чула від дорослих, що: “Коли буде сніг, підемо на Українські гірки”. Я думала, де це? Що це за казкове місце Українські гірки..."

Культурологічний проєкт на телеканалі “Погляд” втілюється спільно з ГО “Культурна дія” та Громадської ініціативи Олексія Зіневича.

Авторка мультимедійного проєкту “Ірпінь. Моя світлина - моя історія” ірпінчанка, кандидат історичних наук Наталія Зіневич. Оператори Владислав Назаровець та Олексій Москаленко.