Новини
Україна
Бориспіль

1500 тисячі доларів США заплатив іноземець за підробний паспорт


Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» під час здійснення контрольних заходів виявили підроблені та чужі документи в громадян Ірану.

Двоє іноземців намагалися потрапити до Дюссельдорфа однак прикордонники "Борисполя" встановили, що громадяни використовують чужі закордонні паспорти громадян Франції, які придбали у Стамбулі за 1500 тисячі доларів США. Крім цього, охоронці кордону в одного з іноземців виявили повністю підроблену ID-карту громадянина Франції.

Ще двох громадян Ірану, які використовували для своєї подорожі частково підроблені паспорти громадян Франції виявили у цьому ж пункті пропуску. Прикордонниками встановлено, що закордонні документи іноземці придбали у Стамбулі за 2000 тисячі доларів США і використовуючи підробку також мали намір потрапити до Дюссельдорфа.

А ще одного «шукача кращого життя» виявили прикордонники в пункті пропуску «Бориспіль» при спробі використати для перельоту закордонний паспорт громадянина Великобританії, що не належав особі пред’явнику. Охоронці кордону з’ясували, що чоловік прямував на рейс «Стамбул-Лондон», а паспорт, який йому не належав придбав також у Стамбулі за 2000 тисячі доларів США. Під час фільтраційних заходів іранець розповів, що свій дійсний закордонний паспорт громадянина Ірану він знищив.
Усіх подорожувальників вже у найближчий час буде відправлено зворотними рейсами.

Центральне регіональне управління Адміністрації Держприкордонслужби