Новини
Бородянка

15 травня відбудеться позачергова сесія Бабинецької селищної ради


15 травня о 18:00 за адресою вул. Травнева 64а (актова зала) відбудеться позачергова 23-я сесія Бабинецької селищної ради VII скликання. На порядок денний винесено наступні питання:
 1. Звіт «Про виконання селищного бюджету Бабинецької селищної ради за 2017 рік». Доповідач: Кравченко Т.В. – головний бухгалтер.
 1. Звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року. Доповідач: Кравченко Т.В. – головний бухгалтер.
 1. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт щодо покращення енергозбереження двоповерхової будівлі Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, за адресою: вул. Травнева, 70А, селищі Бабинці, Бородянського району Київської області». Доповідач: Кравченко Т.В. – головний бухгалтер.
 1. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт проїзної частини по вулиці 40 років Перемоги в селищі Бабинці, Бородянського району, Київської області». Доповідач: Кравченко Т.В.– головний бухгалтер.
 1. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт проїзної частини по вулиці Миру в селищі Бабинці, Бородянського району, Київської області». Доповідач: Кравченко Т.В. – головний бухгалтер.
 1. Про співфінансування об’єкта «Капітальний ремонт щодо покращення енергозбереження двоповерхової будівлі Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою вулиця Травнева, 70А в селищі Бабинці Київської області» між Бабинецькою селищною радою Бородянського району та Київською обласною радою. Доповідач: Кравченко Т.В. – головний бухгалтер.
 1. Про співфінансування об’єкта «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Кооперативна в селищі Бабинці Київської області» між Бабинецькою селищною радою Бородянського району та Київською обласною радою. Доповідач: Кравченко Т.В. – головний бухгалтер.
 1. Про внесення змін до рішення 21 сесії селищної ради VII скликання від 21.12.2017 року «Про селищний бюджет на 2018 рік». Доповідач: Кравченко Т.В. – головний бухгалтер.
 1. Про зміни до рішення № 03-06-VII від 11.03.2016 року Про затвердження встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по КП КОР «Бородянкатепловодопостачання». Доповідач: Купраш А.О. – селищний голова.
 1. Про зняття обов’язків голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та охорони громадського порядку.
Доповідач: Купраш А.О. – селищний голова.
 1. Земельні питання. Доповідач: спеціаліст-землевпорядник – Рябчук І. В.
 1. Про затвердження Положення про проведення загально селищного/сільського конкурсу «Краща садиба». Доповідач: Купраш А.О. – селищний голова.
 1. Розгляд заяв та інше.
 2. Про рішення Бородянського районного суду від 11 грудня 2017 року, за позовом Купраша А.О. та Ліпінської Н.А., щодо захисту, честі, гідності та ділової репутації та зобов’язання Лясоти Р. П. спростувати недостовірну інформацію та вибачитись перед ними шляхом публічного виступу на сесії Бабинецької селищної ради. Доповідач: Купраш А.О. – селищний голова.