Новини
Бородянка

14 травня відбудеться позачергову сесія Немішаївської селищної ради


14 травня 2018 року о 17:00 відбудеться 26-та сесія Немішаївської селищної ради VІІ скликання. На порядок денний винесено такі питання:
 1. Про внесення змін до рішення 21 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2018 рік».
 2. Про відмову у наданні згоди на добровільне об’єднання Немішаївської селищної територіальної громади з територіальними громадами селища Бородянка, селища Бабинці, с. Буда-Бабинецька, селища Клавдієво-Тарасове, с. Пороскотень,  с. Дружня, с. Дмитрівка,  с. Озірщина, с. Загальці, с. Бондарня, с. Гай, с. Нова Буда, с. Поташня, с. Здвижівка,с. Качали, с. Галинка, с. Торф′яне, с. Волиця, с. Стара Буда, с.Майданівка, с. Язвинка, с. Вишняки,  с. Микуличі,  с. Мирча, с. Коблицький Ліс, с. Великий Ліс, с. Коблиця, с. Тальське , с. Нове Залісся ,с. Нова Гребля, с. Вабля,  с. Новий Корогод , с. Пилиповичі ,  с. Шибене, с. Красний Ріг, с. Небрат, с. Берестянка, с. Михайленків, с. Козинці, с. Діброва Бородянського району Київської області в Бородянську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в смт. Бородянка.
 3. Про внесення змін до рішення 31 сесії У скликання від 21.10.2010 року «Про затвердження Правил благоустрою населенного пункту Немішаєве».
 4. Про передачу в постійне користування ПАТ КБ «Приватбанк» земельної ділянки площею 0,0828 га, кадастровий номер 3221055900:01:015:0008, розташованої за адресою вул. Б. Хмельницького, 6  в смт Немішаєве.
 5. Про надання дозволу громадянці Гаврилко Людмилі Григорівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07 га по вул. Осіння, 11 в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 6. Про надання дозволу громадянину Савченку Володимиру Михайловичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,044 га по вул. Гагаріна, 73 в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 7. Про надання дозволу громадянину Чепіга Михайлу Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га  для  будівництва  індивідуального гаража № 3  по вулиці Біохімічна, 32  в смт Немішаєве.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Костенку Борису Валерійовичу земельної ділянки площею 0,0055 га для будівництва індивідуального гаража № 50 по вул. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Костенку Валентину Валерійовичу земельної ділянки площею 0,0030  га для будівництва індивідуального гаража № 149 по вул. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве.
 10. Про подовження терміну дії договорів на тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, під розташування тимчасової споруд торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності:
 • ФОП Дмитренко Петро Павлович, вул. Залізнична, 16/4 ( побутова хімія);
 • ФОП Вороненко Олена Олександрівна, траса Київ-Ковель ( зупинка);
 • ФОП Приходько Яна Вікторівна, вул.. Заводська, біля Фори ( промислові товари);
 • ФОП Некрутенко Павло Анатолійович, вул. Заводська, біля Фори ( м’ясо);
 • ФОП Вороненко Людмила Олександрівна, вул. Заводська, біля Фори( перукарня).