Новини
Україна
Україна-суспільство

1 вересня Укрпошта випустить марку з Патроном

Вона стане першою офіційно благодійною маркою країни.

1 вересня Укрпошта випустить марку з Патроном - зображення

1 вересня Укрпошта випустить благодійну марку з Патроном, щоб придбати машину для розмінування. Першочергово старт продажу марки було заплановано на 30 серпня, проте, як повідомили в Укрпошті, запуск перенесли.

"Анонсований запуск поштової марки "Пес Патрон" не відбудеться. Ми змушені його перенести на 1 вересня. Ще декілька днів — і ви придбаєте філателістичну продукцію з найвідомішим песиком-розмінувальником. Впевнені, що новий випуск виправдає ваші очікування", –

Укрпошта

Як напередодні розповів гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський, ця марка стане першою офіційно благодійною маркою країни.

"Крім того, що це крута марка, яка розповідає  про те, як cапери, разом з Патроном, допомагають зберегти життя дітей і фермерів та забезпечують проходження судів – це перша офіційна благодійна марка країни", –

гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський

Завдяки продажу марок планують зібрати більш 1 млн євро на машину для розмінування, яка допоможе швидко розміновувати великі території.

Нагадаємо, екземпляри марки "Русский военный корабль" з підписом автора знаменитої фрази Романа Грибова, мера Києва Віталій Кличко та очільника української дипломатії Дмитра Кулеби пішли з молотка на аукціоні у Польщі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.