Новини
Новини Київської області

0°С та мокрий сніг: 28 грудня на Київщину чекає негода


У суботу, 28 грудня, у Київській області очікується хмарна погода, протягом усього дня очікується дрібний дощ зі снігом, який ще більше може посилитися після обіду.

«Сильний вітер завтра, 28-го грудня, задуватиме на Правобережній Україні внаслідок протистояння потужної антициклонічної області, яка сильно буде тиснути, із двома центрами – Wiltrud, над Скандинавією, та Vanessa, над Іспанією, та східним циклоном Ailton, який опиратиметься антициклонам. Окрім рвучкого вітру, на Заході України, у більшості областей Півночі, Центру і навіть Півдня (Одещина, Миколаївщина) очікуються завтра опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Відповідно, на дорогах ситуація може бути складною, слизькою та, через щільні хмари, із поганою видимістю, особливо ввечері», – попередила синоптик Наталка Діденко. – «У Києві в суботу очікується дощ, місцями з мокрим снігом, температура повітря протягом дня 0+2 градуси».

Також синоптик поділилася, що 29-30 грудня в Україні похолодає, температура повітря знизиться до невеликих «мінусів», натомість 31 грудня та 1 січня знову потепліє.

За прогнозом Укргідрометцентру, 28 грудня на Київщині температура повітря вночі становитиме 0..2°С, вдень 0..2°С, вітер північно-сххідний 7–12 м/с, вночі та вдень мокрий сніг.