Змінюють світ та окриляють: жителька Бучі Уляна Пчолкіна — “Жінка України — 2019”
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Pcholk.jpg)
Відбулося урочисте нагородження номінантів щорічної Всеукраїнської премії “Жінка України — 2019”. Одним із її переможців стала жителька Бучі Уляна Пчолкіна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Pcholk-1.jpg)
Премія відзначає жінок, які дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Pcholk-2.jpg)
Уляна Пчолкіна — телеведуча, громадський діяч, чемпіонка світу з пара-карате, яка є членом правління, організатором та інструктором Таборів активної реабілітації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Pcholk-3.jpg)
Понад 10 років жінка займається захистом прав людей з інвалідністю, зокрема й жінок, які отримали складні травми спинного мозку та змушені унаслідок цього пересуватися в колісному кріслі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Pcholk-4.jpg)
Пчолкіна названа кращою у номінації “Соціальний внесок”. Номінантами були жінки, які змінюють нашу країну добрими справами, інноваційними соціальними ідеями та розвитком благодійного та неприбуткового сектора країни.