#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Політика

Життя Михайла Саакашвілі під загрозою через тортури за гратами (ВІДЕО)

23.11.2021
Тривале голодування у колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі призвело до пошкодження мозку та внутрішніх органів.

Тривале голодування у колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі призвело до пошкодження мозку та внутрішніх органів.

Про це розповіла народна депутатка Верховної ради України Єлизавета Ясько.

«Сьогодні я побачила, що він дуже ослаблений фізично, морально. Зараз починається реабілітація, але є багато діагнозів і симптомів, є проблеми з внутрішніми органами, з головним мозком. Нині вже створено початок курсу, як його виводити з дуже критичного стану. Я сьогодні трохи злякалася, бо знала, що стан критичний, але не знала, що настільки», - розповідає Нардеп та дівчина Михайла Саакашвілі.

Водночас за її словами, колишній президент Грузії «тримається і продовжує бути у бойовому дусі».

Як заявляє його адвокат Димитрі Садзаглішвілі, екс-президент Грузії зазнає тяжких тортур.

«У нормальних країнах за тортури та нелюдське звернення ув'язненого випустили б на волю, принаймні надали б можливість одужання не в умовах ув'язнення, а в цивільній клініці», - повідомляє адвокат.

Також він вважає, що Михайло Саакашвілі є політичним ув'язненим.

Нагадаємо, 29 вересня Михайло Саакашвілі таємно прибув до Грузії. А вже 1 жовтня був заарештований у Тбілісі. Грузинська прокуратура звинувачує Саакашвілі за кількома кримінальними статтями.

Зокрема, у зловживанні службовими повноваженнями. У в'язниці Михайло Саакашвілі оголосив голодування. Своє затримання він вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфабрикованими.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.