#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Ірпінь
Суспільство

Жителів Ірпеня попередили про масові відключення світла 11 січня: графіки і адреси

10.01.2022
Відключення електроенергії в місті заплановані щодня до 15 січня включно.

Жителів Ірпеня попередили про масові відключення світла 11 січня: графіки і адреси - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили на сайті постачальника електроенергії компанії "ДТЕК Київські регіональні електромережі" на Київщині цього тижня заплановані відключення електроенергії. Стосуються вони й жителів Ірпеня.

Компанія вказала, що електропостачання у місті будуть вимикати для проведення ремонтних робіт.

Згідно з графіком відключень, без світла 11 січня залишаться жителі вул. Соборна, Мечникова, та Чехова, електроенергії не буде з 8 до 17 години.

А на вул. Українська електропостачання відновлять на годину пізніше – о 19 годині.

Також мешканці Озерної, Михайлівської вулиць та провулків Михайлівський та Достоєвського залишаться без світла з 9 до 17 години.

Нагадаємо, з 10 по 15 січня у низці населених пунктів Київської області заплановані відключення електрики. Через проведення планових робіт та капітальних ремонтів на мережах тисячі людей залишаться без світла.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.