#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Культура
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Жіночому лідерству бути: VoxPopuli Agency запускає дослідження фінансового включення жіночого бізнесу в Україні

20.10.2021 0 Валерія Савенко 0

Команда VoxPopuli Agency запрошує жінок-підприємиць і тих, хто лише має намір відкрити свій бізнес, поділитися власним досвідом та долучитися до проєкту-дослідження фінансового включення жіночого бізнесу та перешкод у доступі до фінансування.

Про це інформує VoxPopuli Agency на свої сторінці у Фейсбук.

«Наша мета - вивчити й визначити ключові обмеження та бар’єри, з якими стикаються жінки, намагаючись отримати доступ до кредитних та інших фінансових послуг.

Наші респондентки - підприємиці,  які керують мікро та малими бізнесами у Львівській, Херсонській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській областях і Києві, й мають офіційно зареєстроване підприємство або працюють як самозайняті».

повідомляють VoxPopuli Agency.

Організатори запевняють, що результати дослідження не лише сприятимуть розвитку рівності доступу до ресурсів, а й допоможуть у розробці рекомендацій для банків й інших фінансових установ та урядових програм, що надають підтримку малим та середнім підприємствам та збільшать кількість робочих місць, товарообороту та виробництва.

Ми також повідомляли, що відомі жінки Вишгородщини демонстрували народне вбрання.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.