Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі
![Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі - зображення](/storage/resized/lg/news/9b378f3c-f9d0-413e-95e0-b32ffd5fa083/35346471780_0444f6e6c3_o.jpg)
Останнім часом в місцевих групах Ворзеля у Facebook та Telegram жителі почали поширювати чутки, що ніби в селищі сталося зґвалтування та вбивство. Також, були чутки і ще про інші напади на людей.
![Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі - зображення](/storage/resized/lg/news/9b378f3c-f9d0-413e-95e0-b32ffd5fa083/o_1hir251lt1rj6ncbc8311p81b7f1r.jpg)
В свою чергу староста селищної ради Вячеслав Преподобний повідомив, що офіційної інформації ні від поліції, ні від центральної влади не було і ніхто в селищі про такий випадок не чув, але враховуючи резонанс який викликала ця публікація в селищі, старостат звернувся з офіційним зверненням до Бучанського відділку поліції.
![Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі - зображення](/storage/resized/lg/news/9b378f3c-f9d0-413e-95e0-b32ffd5fa083/o_1hir2pghunug102sp3hrj55r62a.jpg)
В свою чергу поліція повідомила, що не отримувала звернень від мешканців Ворзеля про нападника та закликала повідомляти про надзвичайні ситуації за номером 102.
![Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі Поліція спростувала чутки з приводу гвалтівника у Ворзелі - зображення](/storage/resized/lg/news/9b378f3c-f9d0-413e-95e0-b32ffd5fa083/424605084_24753481817633999_2168761954046017690_n.jpg)
Нагадаємо, у Ворзелі новим старостою став кандидат медичних наук та лікар-хірург В’ячеслав Преподобний. Він має дві вищі медичні освіти, працював за спеціальністю у Бучанській громаді та є асистентом кафедри хірургії і проктології НМАПО імені П.Л. Шупика. Закінчив з відзнакою Міжрегіональну академію управління персоналом. Чоловік допомагав жителям селища під час окупації у лютому-березні 2022-го року, а також рятував військових у Бахмуті та Лимані. Нагороджений державною нагородою-відзнакою Ради національної безпеки і оборони України першого ступеня.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.