#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Зеленський вважає недоцільним звільняти Анрдрія Єрмака (ВІДЕО)

26.11.2021 0
Президент України Володимир Зеленський не має наміру відправляти главу Офісу президента Андрія Єрмака у відставку.

Президент України Володимир Зеленський не має наміру відправляти главу Офісу президента Андрія Єрмака у відставку.

Про це він заявив під час пресмарафону «30 запитань Президенту України».

Зокрема, Володимир Зеленський попросив не порівнювати главу Офісу президента Андрія Єрмака з колишнім міністром внутрішніх справ часів Януковича Віталієм Захарченком.

«Не треба порівнювати історію Захарченка і Єрмака. Перше. Єрмак не вбивав людей і не давав такі команди. Друге. Єрмак навпаки повертав людей, яких колишній президент Порошенко повинен був повернути додому. Це зробив Єрмак. Він повертав моряків, він займався обміном, він провів разом з багатьма колегами дуже важливі операції», - зазначив глава держави.

За його словами, недоцільно втрачати таку людину тільки тому, що вона не подобається попередньому президентові України Петру Порошенку.

Президент заявив, що телефон глави Офісу президента «слухали» іноземні розвідки. І нині очільники розвідок держав-партнерів України спілкуються з Андрієм Єрмаком, а це свідчить про довіру до нього.

Також Зеленський запевняє, що глава Офісу президента не має відношення до спецоперації із затримання членів ПВК «Вагнер».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.