#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Зеленський повідомив у відеозверненні: вакцинованим українцям виплатять по тисячі гривень

16.11.2021 0 новин Погляд

Вакцинованим українцям виплатять по тисячі гривень. Про це президент Зеленський повідомив у своєму відеозверненні. Так громадянам, які зробили два щеплення від коронавірусу, платитимуть по тисячі гривень через додаток "Дія". За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Або купити квитки для мандрівок всередині країни, на внутрішні авіа та залізничні перевезення. Програма стартує 19 грудня. До кінця року й на початку 2022-го на неї виділять загалом 6 мільярдів гривень. Вона діятиме не один місяць, гроші зможуть отримати навіть ті, у кого немає додатка "Дія".

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.