Новини
Політика
Бучанський район

Зеленський звільнив голову Бучанської райдержадміністрації

24 травня Президент Володимир Зеленський звільнив Данила Мавлянова з посади голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області згідно з поданою ним заявою.

Зеленський звільнив голову Бучанської райдержадміністрації - зображення
Фото: РДА

Відповідно до розпорядження №95/2022-рп Володимир Зеленський звільнив Мавлянова Данила Бешимовича з посади голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області згідно з поданою ним заявою. Варто зазначити, що на цій посаді він був із 29 вересня 2022 року. 

Довідково. Данило Мавлянов народився 18 червня 1980 року, громадянин України, має вищу освіту (Київський національний університет культури та мистецтв за спеціальністю “правознавство”). Працював комерційним директором ТОВ “ЕКОАУДИТ”. Був членом політичної партії “Зелені”, від якої невдало балотувався до Верховної Ради у 2012 році.

Мавлянов був помічником-консультантом таких народних депутатів:

  • VI скликання, Богдан Губський (Блок Юлії Тимошенко), на платній основі;

  • VII скликання, скликання Володимир Чуб (Партія регіонів), на платній основі, а пізніше – на громадських засадах.

З серпня 2014 року по квітень 2016 року працював першим заступником директора – начальником управління екології та охорони природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та забезпечення природного середовища КМДА.

З 2016 по 2017 рік – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

У 2017 році обійняв посаду заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві Олега Рубана.

Пізніше Мавлянов працював на посаді начальника з утримання та експлуатації Міжнародного аеропорту “Бориспіль” після чого перейшов працювати у Київську обласну державну адміністрацію (КОДА).

Раніше ми розповідали, що Зеленський звільнив голову Броварської РДА, який напередодні п'яним збив чотирьох людей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.