Новини
Україна
Новини світу
Україна-суспільство

Зеленський став найвпливовішою людиною року в Європі за версією видання Politico (ВІДЕО)

Західні ЗМІ продовжують захоплюватися та віддавати належне президенту України.

Зеленський став найвпливовішою людиною року в Європі за версією видання Politico (ВІДЕО) - зображення

Президент України Володимир Зеленський очолив список 28 найвпливовіших людей Європи, який щороку складає видання Politico.

"Європа змінюється. Континент переоцінює свої стратегічні відносини, серйозно ставиться до оборони, переглядає політику щодо торгівлі, вступу та енергетичної безпеки. Загалом кажучи, це переосмислення того, що означає бути європейцем – і це значною мірою завдяки українському коміку, який став президентом", –

Politico

У виданні зазначають, що сьогодні Європа не лише довіряє Володимиру Зеленському, а й захоплюється ним і наслідує його приклад. Також наголошують, що завдяки Зеленському Україна досягла значного прогресу на шляху до членства у Європейському Союзі.

Також у статті йдеться про те, що європейські лідери біжать до Києва, аби сфотографуватися з президентом України у його тепер культовій оливково-зеленій футболці.

Зеленський переконав решту Європи в тому, що її майбутнє пов'язане з Україною – в це мало хто вірив до вторгнення росії в лютому. Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика чітко вказує на зловмисність російського режиму, проти якого він бореться, розвіюючи віру значної частини Європи – особливо Берліну і Парижу – в те, що Москва може бути партнером.

До рейтингу найвпливовіших людей Європи, який очолив Зеленський, видання включило 28 осіб. Рівно половину місць у списку займають політики, решту 14 – дипломати, економісти, освітяни і кліматологи.

Російський диктатор володимир путін також не залишився осторонь. Американське видання наділило його почесним званням “невдаха року”.

У свою чергу президент України під час відеовиступу на урочистій церемонії оголошення списку "Politico 28" подякував виданню й акцентував, що лідер може бути по-справжньому впливовим лише тоді, коли представляє не одного себе, а спільну волю, спільну мрію, спільну мету його народу.

"Ми живемо в Україні. Ми максимально об'єднані й тому максимально міцні. Ми зосереджені на захисті нашої незалежності й тому досягаємо своїх цілей. Для мене честь представляти всіх цих людей, усіх українців, і спрямовувати нашу спільну волю заради спільної мрії, заради спільної мети. Заради перемоги України в цій війні. Заради відбудови України. Заради повноцінного приєднання України до спільноти європейських народів – до нашого з вами Європейського Союзу. Вірю, що й наступного року українці будуть найвпливовішими. Але вже в мирі", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, також Зеленський і “дух України” стали символом року за версією Time. Як писав "Погляд", у виданні українського президента порівнюють із британським прем'єром часів Другої світової війни Вінстоном Черчиллем. Financial Times зазначає, що наразі Зеленський завдяки видатному прояву лідерських якостей та сили духу заслужив на місце в історії.

До слова, в жовтні український народ на чолі із Зеленським отримали премію Сахарова. Премія Сахарова — головна нагорода Євросоюзу в області прав людини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.