Новини
Суспільство
Економіка

З 24 січня українці 60+ зможуть придбати ліки за кошти "єПідтримки" (ВІДЕО)

1000 грн від держави можна буде витратити в офлайн- та онлайн-аптеках.

Відсьогодні українці старші 60 років зможуть витратити 1000 грн від держави на придбання ліків. Відповідну постанову ухвалив минулого тижня Кабмін, повідомляє МОЗ.

"Уряд надав можливість людям віком від 60 років спрямувати кошти за отримання базового курсу щеплень від коронавірусної хвороби на придбання ліків. Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. Тепер їх можна придбати за рахунок коштів "єПідтримки".

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

Витратити кошти від держави можна буде як в офлайн-, так і в онлайн-аптеках. За таких обставин можна буде придбати на 1000 грн будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього. До слова, українцям, молодшим за 60 років, витрачати кошти від держави на ліки не можна. Тож у момент проведення платежу банки перевірятимуть вік людини.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, на що українці найчастіше витрачають кошти, отримані за вакцинацію від COVID-19.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.