Новини
Новини Київської області

Здобутки юних спортсменів Київщини на VII Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Завершився VII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи заслуженого майстра спорту України, срібного призера ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева "Крок до Олімпу". Змагання видалися настільки видовищними, викликавши неймовірний шквал емоцій, як в учасників, так і глядачів, що про них ще довго будуть згадувати. До уваги переможці та призери турніру, який присвятили 75-річчю заслуженого працівника фізичної культури та спорту, заслуженого тренера України Анатолія Задорожнього. Увесь комплект нагород забрали хлопці з Київської області у найменшій ваговій категорії 21 кг. А місця на п’єдесталі розподілилися наступним чином: Аль-Баро Ахматов з Чайок став чемпіоном, Феодосій Міщук з Боярки здобув срібло, а третє місце розділили між собою Іван Орелівський (Боярка) та Жан Пікульський з Пісківки. У вазі 23 кг - Тимофій Ковальчук з Рокитного став другим, а Ансар Ахматов (Чайка) – третім. Дві нагороди вибороли наші спортсмени у вазі 26 кг - Євген Цукаль став володарем золота, а Володимир Антипенко – бронзи. Олексій Фомінних з Українки став срібним призером змагань, бронзу ж турніру здобув Данило Часовський - вага 29 кг. Відзначилися представники столичної області і у вазі 32 кг. Салахуддін Абдулаєв з Українки посів другу сходинку п’єдесталу. У ваговій категорії 47 кг срібло турніру взяв борець з Українки Обухівського району Антон Вилівський, а бронзу – Дмитро Богданець з Рокитного. Бронзову нагороду до скарбнички Київщини та Українки приніс Григорій Шелковенко у вазі 53 кг. Що ж до жіночої боротьби, то дівчатка з Київщини теж не пасли задніх. У вазі 26 кг Анастасія Грищенко з Пісківки стала бронзовою призеркою турніру. Одразу дві борчині з Українки Євгенія Друзенко та Влада Попова посіли друге і третє місця відповідно у ваговій категорії 30 кг. Анастасія Годлевська з Пісківки, виступаючи у вазі 36 кг, виборола срібну нагороду. Управління фізичної культури і спорту КОДА