Новини
Україна
Київ

Збирали у "злодійський общак" гроші ухилянтів: поліція затримала лідерів банд

Правоохоронці задокументували проведення в Києві "сходок", де перерозподіляли кошти, здобуті злочинним шляхом у трьох областях.

Збирали у

Лідерів та учасників банд, діяльність яких координували "вори в законі" з трьох кримінальних кланів, затримала Нацполіція.

Правоохоронці повідомили, що вони задокументували проведення в Києві "сходок".

На них криміналітет перерозподіляв сфери злочинного впливу.

Йдеться про контроль за групами, що займаються незаконним переправленням осіб через кордон. Поліція саме під час такого заходу затримала "кримінального авторитета", лідерів ти учасників злочинних груп.

Збирали у
Поліція на затриманні лідерів кримінальних угруповань.

"Між угрупованнями були розподілені сфери впливу у злочинному середовищі та визначений порядок фінансових надходжень. Незаконно здобуті гроші використовували для наповнення "злодійського общака" і забезпечення різними благами засуджених поплічників у місцях позбавлення волі", — поділились подробицями поліцейські.

Збирали у

Лідери угруповання поширювали свій злочинний вплив на територію Сумської, Чернігівської, Київської областей та міста Київ.

На злочинні зібрання запросили, у якості "третейських суддів", лідерів ще одного злочинного угруповання. Серед них виявився "вор в законі" на прізвисько Куцу.

Також поліція затримала й "кримінального авторитета", а також в режимі онлайн доєднався "вор в законі" на прізвисько Лавас-огли Батумський.

Збирали у

Саме за його участі ухвалили рішення щодо контролю угрупованнями нелегальних схем переправлення громадян через державний кордон.

"Також, визначили відсоток від загальної суми отриманих коштів, який лідери злочинних груп повинні вносити до "общаку"".

Читайте також: