Новини
Україна
Суспільство

Збільшилося споживання кисню: уряд підняв виплати ковідним лікарням


Видатки на лікарні збільшили з 577 тисяч до 634 тисяч гривень.

Фото: Reuters

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення з 1 листопада виплат лікарням, які приймають хворих на коронавірус. Виплати підняли, зокрема, через збільшення обсягів кисню, необхідного для лікування пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомила пресслужба МОЗ.

Уряд вніс зміни до Програми медичних гарантій та збільшує тариф по пакету «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» до 634 330 грн з 1 листопада 2021 року.

Таким чином медзаклади, що працюють із хворими на COVID-19, зможуть отримати підвищені виплати уже за поточний місяць.

Виплачувати збільшену ставку виплачуватимуть за укомплектованість медперсоналом, медичними виробами та лікарськими засобами.

Своєю чергою, очільник МОЗ Віктор Ляшко,підкреслив, що виплати підвищили через те, що зросло споживання кисню хворими.

«Бачимо необхідність збільшити вартість ковідного пакета, який буде виплачуватися для тих медзакладів, які працюють із хворими на COVID-19. Додатково пацієнтів за ці гроші забезпечуватимуть лікарськими засобами, що потрібні для лікування в умовах інтенсивної терапії та надання медичної допомоги в умовах денного стаціонару», - розповів Ляшко.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.