#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Економіка

Заробітна плата медпрацівників зросте (ВІДЕО)

25.01.2022
У цьому місяці медики стануть отримувати більше.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що заробітна плата українських медичних працівників зросте у січні. Зокрема, лікарі отримуватимуть не менше 20 тисяч гривень, а середній медичний персонал – не менше 13,5 тисяч.

"Міністерство охорони здоров'я контролює це питання особисто на чолі з міністром", - наголосив Денис Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра, держава повністю виконує свої соціальні зобов'язання, виплачує пенсії та субсидії, забезпечує стабільність тарифів та цін.

Крім цього, уряд підписав меморандум з органами місцевого самоврядування та виконав зі свого боку всі умови, щоб ціни на тепло та гарячу воду не підвищувалися до кінця опалювального сезону.

Нагадаємо, у 2022 році фінансування сфери охорони здоров'я становить 232 млрд грн, на Програму медгарантій передбачено 157,3 млрд грн, що майже на 34 млрд більше, ніж минулого року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.