Новини
Бориспіль
Надзвичайні новини

Заповідник на Переяславщині придбав будівлю у 7 разів дорожче за її ринкову вартість

На будівлю витратили 20 млн грн, хоча вона коштувала 3 млн грн.

Заповідник на Переяславщині придбав будівлю у 7 разів дорожче за її ринкову вартість - зображення

У суді розглядатимуть справу щодо купівлі майна заповідником на Київщині, адже на придбання будівлі було витрачено в 7 разів більше грошей, ніж вона вартує, про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.

Відомо, що кілька років тому Національний історико-етнографічний заповідник "Переяслав", щоб розширити фондосховища для збереження музейних експонатів, придбав комерційну нерухомість та земельну ділянку під нею. Зокрема, за будівлю площею понад 600 кв. м у м. Переяслав з державного бюджету було перераховано майже 20 млн грн.

"Прокуратура встановила, що ринкова вартість придбаного майна становить 3 млн грн, що майже в 7 разів нижче від умов договору купівлі-продажу".

Київська обласна прокуратура

Витрати вважають нецільовим використанням бюджетних коштів, наразі триває судовий розгляд.

Варто також зауважити, що минулоріч до суду було скеровано обвинувальний акт стосовно генерального директора вказаного заповідника та  його спільників за фактами розтрати майна, підроблення та використання підроблених документів, зловживання повноваженнями особами. Розгляд цієї справи у суді також триває.

Нагадаємо, експосадовицю сільської ради на Васильківщині підозрюють у розтраті 300 тис. грн бюджетних коштів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.