Ірпінь
Російсько-Українська війна

Захищаючи Україну загинув 42-річний воїн Сергій Десна з Ірпеня

До повномасштабного вторгнення Сергій щасливо жив з родиною у Мелітополі, у перші ж дні вони опинилися в окупації. Влітку 2022-го чоловік зміг вивезти сім’ю до Ірпеня, а сам пішов до війська.

Захищаючи Україну загинув 42-річний воїн Сергій Десна з Ірпеня - зображення
Фото: Олександр Маркушин

У лавах ЗСУ отримав посаду командира відділення зенітно-ракетного взводу. Проходив службу у військовій частині у місті Десна, часто жартував з цього збігу. Дисциплінований, безстрашний лідер – разом зі своїми бійцями брав участь в обороні Бахмута. Своєю злагодженою роботою та турботою про підлеглих врятував не один десяток наших хлопців та дівчат у тих запеклих боях з ворогом.

14 травня авто Сергія потрапило під артилерійський обстріл ворога поблизу Сватового, де він допомагав утримувати позиції та вивозити поранених. Це завдання стало останнім для воїна. Вдома його чекали дружина та донька.

Ще на самому початку служби Сергій обрав для себе позивний "Скіф", адже був родом з Херсонської області. Проте командир назвав воїна "Еталон" – за взірцеві військові якості.

"Сергій був дійсно еталоном військового… Одним зі справді вмотивованих захисників, які воюють за нашу Україну. Завжди пишався, що він військовий, ніколи не жалівся і дуже багато посміхався, дуже любив Україну", – каже про коханого дружина Сергія.

Прощання з Сергієм Десною в Ірпені відбудеться у вівторок, 21 травня.

Об 11:40 проведуть Сергія в останню путь живим коридором по вулиці Університетській (поворот на кладовище). О 12:00 поховання на Алеї пам’яті захисників України. Щирі співчуття та безмежний біль. Світла пам’ять та вічна слава нашому захиснику. Сил родині пережити цю важку втрату!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.