#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль

За три роки Kyiv Boryspil Express перевіз майже 2 млн пасажирів

01.12.2021 0
Залізничне сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль» відкрили у 2018 році.

За три роки Kyiv Boryspil Express перевіз майже 2 млн пасажирів - зображення

30 листопада виповнилося три роки з моменту запуску залізничного експреса Kyiv Boryspil Express, за цей час швидкісний поїзд аби дістатися до міжнародного аеропорту обрали майже 2 млн пасажирів, повідомляє Укрзалізниця.

«За вказаний період швидкісний експрес «Київ-Пасажирський – Бориспіль-Аеропорт» перевіз майже 2 млн пасажирів. Зручне залізничне сполучення Центрального залізничного вокзалу Києва з аеропортом «Бориспіль» цього року обрало понад 600 тис. пасажирів. Відстань від Центрального залізничного вокзалу до аеропорту експрес долає менш ніж за 50 хвилин, роблячи дві зупинки».

Укрзалізниця

Працює експрес в режимі 24/7 і щодоби здійснює 23 рейси туди та зворотно. Поїзд долає відстань від Центрального залізничного вокзалу столиці до аеропорту менш ніж за 50 хвилин. Вартує квиток на Kyiv Boryspil Express – 80 грн.

Нагадаємо, до 2024 року Інтерсіті курсуватиме між усіма обласними центрами України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.