Новини
Київщина
Суспільство
Здоров'я

За тиждень на Київщині 131 людина захворіла на COVID-19

Попри війну пандемія коронавірусу продовжується.

За тиждень на Київщині 131 людина захворіла на COVID-19 - зображення

На Київщині протягом минулого тижня 131 людина захворіла на COVID-19, із них п'ятеро – діти. Також у Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА зазначають, станом на 23 січня до лікарень регіону госпіталізовано 125 хворих.

"Із них 63 – з підтвердженим діагнозом коронавірус, 62 – з підозрою на COVID-19", –

Департамент охорони здоров’я Київської ОВА

Медики нагадують, що попри війну пандемія коронавірусу продовжується. Натомість вакцинація від COVID-19 гарантує найбільш дієвий захист від захворювання або важкого його перебігу.

"Для ефективного захисту люди мають зробити два щеплення та через 6 місяців після другого щеплення – ввести першу бустерну дозу", –

Департамент охорони здоров’я Київської ОВА

До слова, протягом останнього тижня щеплення зробили 2 373 особи. Це на 11 людей менше, ніж за попередній тиждень. Найбільше щеплень зробили першою бустерною дозою – 1 253 вакцинації. Другу бустерну дозу отримали 452 особи, першу дозу вакцини – 372, другу дозу – 296.

Нагадаємо, МОЗ дозволило другий бустер усім охочим.

Читайте також у матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.