Новини
Новини Київської області
Головні новини
Буча
Вишгород
Обухів
Бородянка
Васильків
Бориспіль
Екологія

За ніч Київщина перетворилася на льодяну казку: фоторепортаж з регіонів


Всю ніч в столичному регіоні йшов крижаний дощ, «лити» перестало лише під ранок.

Шквальний вітер з морозом та мокрим снігом перетворили всю Київську область на крижане царство. Гілки рясно вкриті бурульками, немов застигли під поривом вітру, морозні візерунки на склі і асфальт мов суцільна ковзанка – такою мешканці Київщини побачили свій край вранці 11 грудня.

Бородянка

Буча

Обухів

Васильків

Вишгород

Бориспіль

Як повідомляв «Погляд», 10 грудня в столичному регіоні синоптики обіцяли значні опади. Згодом через шквали та ожеледицю було оголошено «жовтий» рівень погодної небезпеки. Стихія «атакувала» Київську область під вечір, значно ускладнивши дорожній рух. Протягом ночі з 10 на 11 грудня йшов мокрий сніг, на ранок перетворивши Київщину на справжню льодяну казку.

Проте є й інша сторона «медалі». Через суцільну ковзанку на дорогах міський транспорт Києва їздить із відхиленням від графіка. А в аеропорту «Бориспіль» через ожеледицю відміняють рейси.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.