#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Війна з Росією

За місяць у Київській області виявлено 13 жертв сексуальних злочинів

20.05.2022
У двох кримінальних провадженнях за фактами вчинення зґвалтувань російськими окупантами вже розпочато досудове розслідування.

За місяць у Київській області виявлено 13 жертв сексуальних злочинів - зображення

За місяць роботи на Київщині спеціальна поліцейська мобільна група виявила 13 потерпілих від сексуальних злочинів, вчинених окупантами рф, повідомляють в МВС України.

Зокрема зазначається, що за цей період:

·        опрацьовано 21 населений пункт;

·        опитано близько 340 осіб;

·        виявлено 13 потерпілих від сексуальних злочинів;

·        розпочато досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактами вчинення зґвалтувань російськими окупантами.

"З 10 травня така група працює на Сумщині. Далі будемо розширятися на інші деокуповані області", –

заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко

Відомо, що загалом щодо документування та розслідування сексуальних злочинів поліція працює у двох напрямках: перевіряє всю інформацію онлайн та опрацьовує населені пункти, які були під окупацією.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині відкрито понад 3 тис. кримінальних проваджень щодо вчинення воєнних злочинів. Також нещодавно генпрокурор назвала першого підозрюваного у вбивствах в Бучі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.