Новини
Ірпінь
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

За капремонт дороги в Ірпені переплатили понад 2,7 млн грн


Ірпінська міська рада та приватне товариство у 2016 році уклали договір на капремонт дороги з тротуарами по вулиці. Підрядник оцінив роботи на майже 15,4 млн грн, надавши недостовірні дані. Із бюджету переплатили понад 2,7 млн грн. Інженера з технагляду, який погодив документи, підозрюють у службовій недбалості.

За процесуального керівництва Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури інженеру з технічного нагляду повідомили про підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 ККУ).

Як інформує прокуратура Київщини, Ірпінська міська рада та приватне товариство у 2016 році уклали «договір на виконання робіт з капітального ремонту дороги з тротуарами по одній з вулиць у межах вказаного населеного пункту».

Згодом директор підрядної організації склав довідку про вартість виконаних будівельних робіт на майже 15,4 млн грн та акт їх приймання, до якого вніс недостовірні дані щодо їх обсягів та вартості. Ці документи погодив інженер з технічного нагляду.

На розрахунковий рахунок товариства-підрядника на підставі недостовірних документів перерахували згадану суму бюджетних коштів як оплату за виконані роботи.

Але після висновків низки судових будівельно-технічних експертиз вартість невиконаних робіт на об’єктах сягає понад 2,7 млн грн.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні проводить Ірпінський відділ поліції.

Ми розповідали, що ексмер Ірпеня Карплюк вивів на ремонт дороги, якого не зробили, понад 2,7 млн грн.

А з підрядника, який не виконав ремонт під’їздів у Гостомелі, стягнули 115 тис. грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.