З'явився безкоштовний урок для другокласників з громадських навичок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/630_360_1543684282-404.jpg)
У виданні для дітей підготовлена вправа "Упізнай, який це край?", де малеча розвиває здібності, необхідні для громадянина.
За допомогою уроку школярі розвиватимуть комунікативні навички, вміння вчитися та співпрацювати, а також впевненість та критику до себе.
Учні у вправі мають вирішити якесь проблемне питання, сформульоване казковим персонажем. Візуалізувати рішення вчителям пропонують за методикою "Скелет риби".
Матеріали для вчителів оприлюднив в рамках проекту "Розвиток громадської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи" Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" за фінансування USAID. Наразі видання можна вільно завантажити за посиланням.